Numatic NTD750-2 Odkurzacz do pracy na sucho

7 427,97 zł
W magazynie
SKU
NTD750-2

Dwusilnikowy odkurzacz przemysłowy Numatic NTD750-2 przeznaczony jest do intensywnej pracy w warunkach zapylenia. Dedykowany do profesjonalnych zastosowań w zakładach produkcyjnych, fabrykach, magazynach czy budowach.

Producent - Podmiot Odpowiedzialny ( Numatic )

Wielostopniowa filtracja

Wielostopniowy system filtracji Tritex® oraz trójwarstwowy worek Hepa-Flo® skutecznie zatrzymują nawet najmniejsze pyłki zapewniając komfort pracy i czyste powietrze w sprzątanych przestrzeniach. Zbiornik na zanieczyszczenia ma pojemność 35 litrów i pozwala na intensywną eksploatację przez wiele miesięcy bez konieczności opróżniania worka.

Silniki TwinFlo

Dwa silniki TwinFlo Bypass o łącznej mocy 1920W zapewniają dużą siłę ssania. Pozwalają na ciągłą pracę i zapewniają efektywne oczyszczanie głębokich powierzchni z kurzu i brudu.

Zastosowanie odkurzacza NTD750-2

  • zbieranie przemysłowych pyłów i zanieczyszczeń
  • intensywne sprzątanie warsztatów, np. stolarskich itd.
  • czyszczenie powierzchni ponadpodłogowych
  • wyposażenie firm budowlanych, stolarskich, parkieciarskich i sprzątających

system Nucable®

Nowatorski system Nucable® pozwala na wymianę uszkodzonego kabla zasilającego na nowy bez konieczności korzystania z serwisu naprawczego. Należy jedynie wypiąć stary i wpiąć do gniazda nowy kabel.

Wytrzymałość i mobilność

Zbiornik wykonany jest ze stali lakierowanej proszkowo, natomiast do obudowy głowicy zastosowano tworzywo Structofoam® pozyskiwanego z recyklingu. Długość przewodu zasilającego (10 metrów) oraz umieszczenie maszyny na wózku transportowym z dużymi kołami tylnymi zapewnia łatwość i swobodę operowania maszyną praktycznie po wszystkich pomieszczeniach. Do wózka możliwe jest dołączenie ssawy doczołowej.

Zalety odkurzacza NTD750-2

  • imponująca jakość filtracji
  • duża moc silników
  • system Nucable®
  • tworzywo Structofoam®
  • duże, tylne koła
  • wygodna konstrukcja nośna
  • bogate wyposażenie w akcesoria
  • łatwość transportu

Wyposażenie standardowe

Zestaw BS5 śr. 38mm:

  • (602102) – wąż ssący 2,5m
  • (602931) – rura wygięta
  • (602162) – ssawka okrągła z włosiem
  • (602930) – rura prosta 2x50cm
  • (602381) – ssawa na sucho 40cm
Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto