Automat szorująco – zbierający TBL4055T marki Numatic to zaawansowany i niezawodny sprzęt do czyszczenia posadzek twardych. Urządzenie pracuje na bateriach litowo-fosforanowych NX1K. Dzięki temu akumulatory można szybko naładować bez negatywnego wpływu na ich pojemność. Komfort pracy podnosi dodatkowo własny napęd na koła jezdne. W komplecie jedna bateria NX1K.
Automat przeznaczony jest do codziennego sprzątania posadzek twardych. W trakcie jednego przejazdu automat nie tylko czyści podłogę, ale również szybko ją osusza. Dzięki temu powierzchnia jest gotowa do ponownego użytkowania w bardzo krótkim czasie. Automat świetnie funkcjonuje na obiektach o powierzchni pomiędzy 800-2000m2.
Zasilanie bateriami litowo-fosforanowymi NX1K
Automat TBL4055T zasilany jest akumulatorami NX1K o pojemności 50Ah. Czasy pracy urządzenia wynosi 100 minut (jedna bateria) lub 190 minut (2 baterie). Czas ładowania jednej baterii to 150 minut. Stan naładowania baterii możemy precyzyjnie kontrolować dzięki wskaźnikowi na pulpicie sterującym.
Zastosowanie automatu zbierająco - czyszczącego TBL4055T
czyszczenie sklepów, marketów
sprzątanie zakładów produkcyjnych
usuwanie zanieczyszczeń w przychodniach, szpitalach i placówkach służby zdrowia
codzienne mycie posadzek w szkołach i na salach gimnastycznych
mycie posadzek w garażach podziemnych
utrzymanie w czystości podłóg w barach, hotelach i restauracjach
Łatwość obsługi
Automat czyszcząco - zbierający TBL4055T zaprojektowany został z naciskiem na komfort obsługi użytkownika. Funkcja zdejmowania zbiornika wody brudnej pozwala na utrzymanie go w czystości. Dzięki zdjęciu zbiornika mamy możliwość szybkiego dostępu do wszystkich podzespołów urządzenia. Szczotkę można łatwo wymienić unosząc do pionu głowicę. Dodatkowy wlew pozwala napełnić zbiornik wody prosto z wiadra.
Do pracy na różnych podłożach
Automat myjący TBL4055T jest łatwy w obsłudze i konserwacji. Posiada ergonomiczną rączkę z wbudowanym wyłącznikiem i jest bardzo łatwy w manewrowaniu. Urządzenia można używać na różnych podłożach, takich jak płytki, panele czy beton. Automat jest cichy, oszczędny i przyjazny dla środowiska.
Na jakich podłożach pracuje urządzenie TBL4055T?
kamień naturalny i sztuczny
wykładzina typu PCV
podłogi polerowane
linoleum
płytki ceramiczne
beton zacierany i żywice epoksydowe
gres
Skuteczne i oszczędne czyszczenie
Automat TBL4055T wyposażony jest w mocny silnik szczotki o mocy 300 W i silnik ssawy o mocy 400 W, które zapewniają skuteczne czyszczenie i zbieranie brudnej wody. Automat ma szerokość roboczą 550 mm i pojemność zbiorników 2x40 litrów, co pozwala na wydajną pracę na powierzchni do 2000 m2/h.
Używamy plików cookies w celu dostosowania zawartości serwisu do Twoich preferencji. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce dotyczącej cookies.