Royal RO-34 INSEKTEN 5L. Preparat do mycia szyb i reflektorów samochodowych oraz powierzchni lakierowanych. Skutecznie usuwa przyklejone owady i inne zabrudzenia.
PRZEZNACZENIE: Preparat do mycia szyb i reflektorów samochodowych oraz powierzchni lakierowanych. Skutecznie usuwa przyklejone owady i inne zabrudzenia.
SPOSÓB UŻYCIA: Mycie ręczne – roztwór 1:5. Przy pomocy atomizera nanieść preparat na czyszczoną powierzchnię i pozostawić na 2 minuty, następnie wyczyścić mokrą gąbką. W przypadku silnie zabrudzonych powierzchni stosować preparat nierozcieńczony. Nie należy stosować preparatu na nasłonecznionej powierzchni.
Używamy plików cookies w celu dostosowania zawartości serwisu do Twoich preferencji. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce dotyczącej cookies.